..::MAKE UP::..

I'm conceited, I've got a reason...

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

USA - ktoś chce jechać?

Na początek wypada powiedzieć, że głupio tak trochę, że mnie tyle nie było, ale co poradzić, pochłonęło mnie życie, a później jakoś... no, nie wiem, wypadłam z rytmu blogowania. Kilka razy mi się zbierało na notkę a potem zapominałam albo mi wena przechodziła. I tak zleciały miesiące.

W każdym razie pogubiłam się w komentarzach, widziałam jakieś w powiadomieniach na swojej poczcie ale i one mi się zawieruszyły pomiędzy tysiącami powiadomień z wszelkich serwisów, portali i sklepów, w których mam konto. Pamiętam jednakowoż, że kilka osób wyraziło swoje zainteresowanie wyjazdem do USA. Tak więc ponieważ mam taką możliwość na przyszłe wakacje chciałabym Wam ogłosić, że mogę poważnie zainteresowane osoby zarekomendować do pracy work & travel w ośrodku dla niepełnosprawnych w Virginii, tam, gdzie byłam w zeszłym roku. Ośrodek jest bardzo sympatyczny, warunki mieszkania są rewelacyjne, pracujący tam ludzie bardzo fajni i otwarci, położenie jest przepiękne - Virginia oferuje naprawdę nieziemskie widoki i zabójcze upały przy okazji, więc na to radzę się przygotować :) A także na wysoką wilgotność w powietrzu, kleszcze i czarne wdowy.

Praca będzie trwała 9 tygodni plus tydzień przeznaczony na niezbędne szkolenie, w tym z zakresu pierwszej pomocy itd. W weekendy zazwyczaj jest co robić - ośrodek funduje wypady do kina, można się wybrać na zakupy (tego niestety już nie fundują :P ), są wyjazdy na Ocean i do Waszyngtonu. Po skończonej pracy można jeszcze zostać w USA około 2 miesięcy i pojechać sobie gdzie dusza zapragnie.

A teraz formalności. Ośrodek preferuje zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej, żeby wszystko poszło sprawnie i legalnie. Takie agencje pomagają też w uzyskaniu wizy, co jeszcze szczególnie przydatne dla osób wyjeżdżających po raz pierwszy. W tym roku jest jedna konkretna agencja preferowana przez ośrodek, ale nie podam tutaj publicznie nazwy co by reklamy nie robić ;] Zainteresowane osoby mogą się ze mną skontaktować pod adresem email: little_camm@yahoo.pl w wiadomości mogę Wam wszystko dokładniej opisać. Cały wyjazd jest oczywiście legalny, do uzyskania wizy J1 wymagany jest status studenta. Z tego, co mi wiadomo, ośrodek poszukuje osób do pracy na stanowiskach: kuchnia i jadalnia, sprzątanie i dezynfekcja oraz opiekun osób niepełnosprawnych. Pod koniec lutego odbędą się targi, na których będzie obecny dyrektor ośrodka oraz ja :) Aby na te targi przyjechać należy przejść już pierwszy etap rekrutacji. Od razu chciałabym też zastrzec, że do pracy opiekuna preferowane są osoby, które mają już na tym polu jakieś doświadczenie, bo jest to praca ciężka i fizycznie i psychicznie. Ale satysfakcja z niej płynąca jest ogromna.

Wylot planowany jest na 11 czerwca z Warszawy przez Paryż do Waszyngtonu.

Także jeszcze raz: jeśli ktoś byłby zainteresowany wakacjami w USA to złapiecie mnie pod adresem little_camm@yahoo.pl
19.11.2010 o godz. 20:49
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Agnieszka
9.03.2012, 18:02
Agnieszka napisał(a):
witam. przepraszam za pytanie z innej beczki..
wiesz może czy wibo mają jakieś ciepłe róże??
Pozdrawiam

Vixen
21.02.2011, 22:40
Vixen napisał(a):
Cześć, słuchaj, w zeszłym roku stosowałaś odżywkę Revitalash, ale chyba nie wstawiłaś tych efektów po 5miesiacach.. mogłabyś coś napisac na ten temat? :) Warto ją kupować?
Dzięki i pozdrawiam :*

Lullaby
27.11.2010, 12:54
Lullaby napisał(a):
Coraz bardziej jestem za tym wyjazdem ale jak wiesz mnie akurat interesuje ta druga część nie dla studentów ;)
makeup
..::MAKE UP::..
Skąd: Bydgoszcz / HTown, New Jersey, USA
O mnie: Mój blog to internetowy katalog moich pomysłów i postępów w sztuce makijażu. Nie jestem wizażystką, nie spodziewajcie się więc cudów, ale lepszych i gorszych, łatwych do wykonania propozycji. Znajdziecie tu też recenzje wartych uwagi kosmetyków - zarówno drogeryjnych, jak i trudniej dostępnych oraz mineralnych. Tutoriale robię na zamówienie - jeśli podoba Ci się jakiś makijaż, daj mi znać :)
statystyki
sekcja użytkownika
free hit counter
free hit counter